Зображення з діагоналлю 2,5 м і роздільною здатністю 1080p Full HD має такий самий реалістичний вигляд, як і вид із вашого вікна. За яскравості до 4500 люменів ви зможете насолоджуватися чітким і яскравим зображенням навіть за денного освітлення та на великій відстані, а також у приміщеннях середнього та великого розміру. Acer ColorSafe II Насолоджуйтесь реалістичним і природним кольоропередаванням завдяки технології ColorSafe II, яка динамічно керує RGB-каналами, запобігаючи вицвітанню. Acer LumiSense Технологія Acer LumiSense налаштовує яскравість і насиченість залежно від проєктованого контенту. Acer BlueLightShield Завдяки технології Acer BlueLightShield знижується навантаження на зір. Підтримка HDMI 3D Повністю пориньте у світ 3D. Завдяки підтримці HDMI 3D картинка ніби сходить з екрана, переносячи вас в іншу реальність. Цілодобова робота Цей проєктор може використовуватися протягом усього дня, що ідеально підходить для використання на громадських екранах і виставках. Автоматична корекція трапецієподібних спотворень по вертикалі З легкістю змінюйте кут перегляду завдяки автоматичній корекції вертикального трапецієподібного спотворення під час проєктування. Acer ColorBoost3D Технологія Acer ColorBoost3D забезпечує точне перенесення кольорів і яскраве реалістичне зображення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Белый |
| Тип матрицы | DLP |
| Интерфейсы | HDMI |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші інтерфейси | RS232,Mini Jack 3.5 мм |
| Базова роздільна здатність | 1920х1080 |
| Вес | 2.6 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 322х91х225 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Динамики | 3 Вт |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ | немає даних |
| Энергопотребление | 290 Вт |
| Контрасність | 10000:1 |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальное разрешение | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | 17.44 мм |
| Минимальное фокусное расстояние | 15.85 мм |
| Мощность лампы | 245 Вт |
| пульт ДК | є |
| Поддержка 3D | є |
| Уровень шума | немає даних |
| Тип ламп | UHP |
| Формат изображения | 4:3, 16:9 |
| Яркость | 4800 лм |
Информация для заказа
- Цена: 29 729 ₴









