
Монітор Asus 27" VA27UQSB (90LM09WJ-B02170) IPS Black
15 804 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM09WJ-B02170
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ASUS VA27UQSB - це 27-дюймовий монітор у безрамковому корпусі. Його IPS-панель з роздільною здатністю 4K (3840 x 2160), підтримкою HDR та широкими кутами перегляду забезпечує неймовірно чітке зображення та приголомшливе відео. Наявність двох входів HDMI, DisplayPort та чотирьох портів USB-A дозволяє підключити до монітора кілька комп’ютерів та USB-пристроїв одночасно. Ця модель також має чудову ергономіку, оскільки в ній реалізовані технології фільтрації синього світла та мінімізації мерехтіння, сертифіковані незалежною лабораторією TUV Rheinland, а функціональна підставка дає можливість гнучко задавати положення екрану в просторі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.5 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 614х365х47 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 Type-A |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 30 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 15 804 ₴











