
Зарядна станція Sandberg Power Station AC 300 (420-84)
7 174 ₴
- Нет в наличии
- Код: 420-84
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зарядна станція з чистою синусоїдою Sandberg AC 300 (288 Вт/г) 300W призначена для безпечного та безперебійного живлення електрообладнання поза електромережею. Станція оснащена розеткою змінного струму 230 В, яка може видавати потужність до 300 Вт, двома вихідними портами постійного струму з максимальною потужністю до 120 Вт, трьома портами USB-A (одна з них заряджає пристрої з потужністю до 18 Вт) та портом USB-C з максимальною потужністю 100 Вт. Користуйтесь зарядною станцією Sandberg AC 300 (288 Вт/г) 300W вдома – ємності 80000 мАг вистачить для поповнення заряду мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків та інших мобільних пристроїв. Беріть станцію з собою у кемпінг та насолоджуйтесь приємним відпочинком з друзями – організовуйте освітлення, заряджайте мобільні пристрої. Ліхтарик на задній панелі станції допоможе швидко зорієнтуватись на місцевості. Поповнити заряд електростанції Sandberg AC 300 (288 Вт/г) 300W можна від електромережі, через порт USB-C або від автомобільного прикурювача. LED-дисплей, розташований на передній панелі корпусу, сповіщатиме про поточний стан заряду станції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sandberg |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 3 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 288 |
| Ємність, мА*г | 80000 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | - |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 2.9 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.1А; 1 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/10А |
| Вихід прикурювача | - |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Нет |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 2500+ циклів |
| Заряджання від USB | Да |
| Заряджання від акумулятора | Нет |
| Заряджання від мережі | Нет |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Защита от короткого замыкания | немає даних |
| Защита от перегрева | немає |
| Захист від перенапруги | немає |
| Змінний струм | 1 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Фонарик | є |
| Максимальна вхідна потужність | 100 Вт |
| Номинальная мощность | 300 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 7 шт |
| Прикурювач | немає |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Подсветка | Без подсветки |
| Пиковая мощность | 300 Вт |
| Рабочая температура | від -10°С до +45°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 В |
| Розміри | 215 x 120 x 225 мм |
| Ручка для переноса | є |
| сонячна панель | 40 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип | Зарядная станция |
| Тип акумуляторів | Li-ion |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Функция ИБП | немає |
| Час заряджання від мережі | - |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 7 174 ₴







