
Акумуляторна батарея Armac 12V 7AH (Z22861) GEL
733 ₴
- Нет в наличии
- Код: Z22861
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторна батарея Armac призначена для роботи із сумісними джерелами безперебійного живлення, акумуляторними модулями та для використання в аварійних системах зв’язку та освітлення. Великою перевагою батареї Armac є універсальність – продовжуйте час роботи електроустаткування при тривалих перебоях з електропостачанням, використовуйте батарею для забезпечення роботи невеликих транспортних засобів, таких як навантажувачі та збиральні машини. Батарея Armac складається із шести осередків та забезпечує 20 годин роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Armac |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 7 А·г |
| Вес | 2.1 кг кг |
| Высота | 65 мм мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина | 151 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -5°C до +25°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клем | - |
| Ширина | 94 мм мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 733 ₴



