
Екшн-камера GoPro Hero 12 Black (CHDHX-121-RW)
17 613 ₴
- Нет в наличии
- Код: CHDHX-121-RW
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Неймовірна якість зображення, ще краща стабілізація відео HyperSmooth і надзвичайно тривалий час роботи від акумулятора — все це поєднує в собі найновіша й найкраща камера GoPro HERO12 Black. Вона записує найкращі відео в якості 5.3K із розширеним динамічним діапазоном (HDR), щоб зберегти чудові миті повсякденного життя та кожну деталь унікальних подорожей. Покращена система керування живленням камери забезпечує вдвічі довший час безперервного записування в якості 5.3K60 (70 хвилин). Цю міцну й легку камеру легко встановлювати на штатив, шолом, кермо тощо, щоб під час запису — на землі чи у воді — руки залишалися вільними. До того ж передова технологія стабілізації відео гарантує плавну зйомку навіть в екстремальних умовах. Закінчивши зйомку, просто підключіть камеру GoPro до джерела живлення. Поки вона заряджається, матеріали автоматично завантажаться в хмару, а найкращі моменти буде надіслано на телефон, щоб ви переглянули пригоди та поділилися ними. Комплект поставки * Камера HERO12 Black * Акумулятор Enduro * Вигнуте кріплення, що клеїться * Кріпильна пряжка + кріпильний гвинт * Кабель USB-C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GoPro |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Zoom, оптичний/цифровий | Цифровий, х2 |
| Емкость аккумулятора | 1720 mAh |
| Интерфейс | Wi-Fi/Bluetooth |
| Вес | 153 г кг |
| Водонепроницаемость | Занурення до 10 м |
| відео | 5.3К/60, 4K/60, 2.7K/120, 1080p/240 |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | 2.27” сенсорний, 1.4” (фронт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диафрагма | немає даних |
| Угол обзора | немає даних |
| Матриця | 27 Мп |
| Навігація | немає |
| Пам'ять | microSD |
| пульт ДУ | немає |
| Разъемы | USB Type-C |
| Розміри | 71.8 х 50.8 х 33.6 мм |
| Тип | Екшн-камера |
| Тип аккумулятора | немає даних |
| Формат запису | MP4 (H.264/AVC), MP4 (H.265 / HEVC) |
| Время работы от аккумулятора | немає даних |
| Тип видеокамеры | Экшн-камера |
Информация для заказа
- Цена: 17 613 ₴





