
Комплект розширення Arctic Z+1 Pro Gen 3 (AEMNT00055A)
2 668 ₴
- Нет в наличии
- Код: AEMNT00055A
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Оновлення монітора. Z+1 Pro (Gen 3) – це ідеальне оновлення для вашої системи моніторів. Незалежно від того, чи ви використовуєте в даний час один, два або три монітори, подовжуючий кронштейн легко кріпиться до існуючого кріплення, розширюючи зону огляду. Одне рішення для (майже) всіх. Z+1 Pro (Gen 3) сумісний із багатьма кронштейнами для моніторів ARCTIC. Сумісність з: Z1 Pro (Gen 2+3), Z2 Pro (Gen 2+3), Z3 Pro (Gen 3), Z1-3D (Gen 2+3), Z2-3D. Регулювання по всьому периметру. Індивідуальне конструкція, індивідуальне регулювання: Кульова конструкція монтажної головки забезпечує підвищену гнучкість при обертанні на 360°, повороті на 180° та нахилі +/-15°. Відмінна сумісність. Завдяки стандартам VESA 75x75 та 100x100, Z+1 Pro (Gen 3) сумісний з більшістю плоскопанельних дисплеїв. Він витримує навантаження до 15 кг та підтримує класичні екрани до 34 дюймів та ультраширокі монітори до 38 дюймів. Швидка та проста установка. Інтегруйте додатковий монітор у існуючу систему, причому одним рухом руки: за кілька кроків встановлюється дворізьбова стійка Z+1 Pro (Gen 3) та вирівнюються кронштейни монітора. Жодного безладдя. Вільні кабелі можна відгородити за допомогою кабельних систем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 15 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +15/-15° |
| Угол поворота | 180° |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Рекомендована діагональ | 34" - 38" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Тип крепежа | Напольные |
Информация для заказа
- Цена: 2 668 ₴





