Незалежно від того, чи дивитеся ви останній блокбастер або улюблене шоу, технологія Dolby Audio забезпечить динамічне звучання вашого кіносеансу. Насолоджуйтеся автоматичним регулюванням гучності, кришталево чистим звуком та об’ємним звучанням, що відповідають налаштуванням динаміків. РОЗДІЛЬНА ЗДАТНІСТЬ FULL HD FHD забезпечує роздільну здатність 1920x1080 пікселів, забезпечуючи чітке та деталізоване зображення з яскравими кольорами для захопливого перегляду. Безрамковий дизайн Повністю зануртесь у дію на екрані завдяки безрамковому дизайну. Сучасний і витончений, цей дизайн ідеально впишеться у дизайн вашої оселі. Голосове керування З Google Assistant ви легко орієнтуєтесь і керуєте телевізором лише голосом. Насолоджуйтеся безперервною інтеграцією з вашим розумним будинком, можливістю відтворювати музику, шукати фільми або відкривати програми за допомогою зручних голосових команд.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thomson |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 100x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вага без підставки | 3.3 кг |
| Вага з підставкою | 3.35 кг |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 32" |
| Энергопотребление | 26 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, пульт, підставка, документація |
| Контрастность | 3000:1 |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Оперативная память | 1.5 ГБ |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 719x423x82 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 719x456x151 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | LED |
| Технології звуку | Dolby Audio |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S2 |
| Время отклика | 8.5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 180 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 8 007 ₴








