
Джерело безперебійного живлення TTN DC-1018 18W
1 932 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1283126593925
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
DC-1018 — це компактне і потужне джерело безперебійного живлення, розроблене спеціально для роутерів. Завдяки акумулятору з ємністю 12000mAh та потужності 18W цей пристрій забезпечує надійне живлення вашого роутера, гарантуючи безперервний доступ до Інтернету навіть під час відключення електроенергії. Забудьте про перебої з’єднання і насолоджуйтесь стабільною роботою мережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 12 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 0.39 кг кг |
| Выходное напряжение | 5/9/12 В |
| Входное напряжение | 86-265 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 160х105х33 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | немає |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 18 Вт |
| Потужність повна | до 500 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Время переключения | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 932 ₴










