METASMART TV – перший у світі телевізор із виходом до Метавсесвіту. Вирушай у віртуальну подорож Лондоном, Нью-Йорком або Парижем прямо з екрану! Відвідуй концерти, музеї та виставки, не виходячи з дому. Прикрась свою кімнату сучасними NFT та ART. Постав їх на заставку METASMART TV і вимкнений екран миттєво перетвориться на персональну художню галерею. Збирай друзів для перегляду картин відомих художників та популярних NFT, які купують колекціонери за мільйони доларів. Найкраща технологія екранів multiverse screen, щоб ти отримував максимум задоволення від відеоконтенту та мистецтва. З будь-якої точки кімнати зображення буде в реалістичних, насичених та глибоких кольорах з максимальною деталізацією. А пульт з технологією multicontrol remote миттєво стає джойстиком для прогулянок по Метавсесвіту та ігор. 10 000 програм для тебе на Android TV. Завантажуй з Google Play. METASMART TV – ПРОВІДНИК У МАЙБУТНЄ, ЯКЕ ВЖЕ РОЗПОЧАЛОСЯ! З ним ти відчуєш усі можливості, які відкриває тобі віртуальний світ, що вже став частиною нашої реальності. Віртуальне спілкування, подорожі, шопінг, ігри, ведення бізнесу прямо з екрану METASMART TV. Ти колись блукав у домашніх капцях Нью-Йорком? А чи зустрічався з друзями в барі, не виходячи з дому? Можливо, був на концерті улюбленого гурту у віртуальному світі… Якщо ні – тоді твоє життя у метавсесвіті почнеться з придбання METASMART TV. Уяви, що твій телевізор раптом стане ART-галереєю і показуватиме популярні NFT та колекції сучасного мистецтва. METASMART TV здивує спочатку тебе, а потім усіх твоїх друзів та близьких. Адже те, що говорять по всьому світу, тепер живе на екрані твого телевізора і є частиною інтер'єру твоєї квартири. МЕТАВСЕСВІТ – ЦЕ СКЛАДНО? Робити складні речі простими, створюючи електроніку нового покоління – суть бренду Gazer. Так Метавсесвіт, який вже живе повноцінним життям, стає доступним кожному з METASMART TV. Запуски нових продуктів всесвітніх брендів, заходи світового масштабу, концерти – все це відбувається прямо зараз у Метавсесвіті, двері якого відчиняє METASMART TV. NFT – ЦЕ МАВПА ЗА 100 МЛН ДОЛАРІВ? Так, і вона на екрані твого телевізора, як і тисячі інших NFT колекцій. Всі вони безкоштовно доступні у програмі Gazer MultiArt. Люди витрачають мільйони, щоб мати ці картинки. За п'ять років було продано понад 50 млн. NFT у всьому світі. Найдорожчу купили за 91,8 млн доларів, а первинні продажі картинок починаються лише зі 100 доларів. КАРТИНИ СУЧАСНИХ МИТЦІВ ПЕРЕЇЗДЖАЮТЬ ДО ТЕБЕ! Gazer прагне зробити доступним сучасне мистецтво та втілити своє бажання у телевізорі нового покоління – METASMART TV. АРТ-галерея прямо в тебе вдома. Це привід зібрати друзів та долучитися до світу сучасного мистецтва. Нічого складного – найкращі картини доступні у додатку Gazer MultiArt і вже чекають, коли зможуть прикрасити твій будинок.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gazer |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 300x300 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | AC3, AC4, EAC3, FLAC, AAC |
| Вага без підставки | немає даних |
| Вага з підставкою | 10.8 кг |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Внутренняя память | 16 ГБ |
| відео | VP8, VP9, H.264, H.265 HEVC, AV1 |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 50" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | немає даних |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 2Гб |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Процесор зображення | Mali-G52 |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/AV/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 636х1100х32 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | немає даних |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | немає даних |
| Тип телевизора | QLED / Quantum Dot |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 18 691 ₴










