Безрамковий екран повністю занурить вас у кіно, дозволить зосередитися на мистецтві та подорожувати метавсесвітом. Відтворюйте будь-які популярні формати та налаштовуйте ідеальний звук Hi-Fi рівня під себе завдяки 9-смуговому еквалайзеру. Підтримувані кодеки: Dolby, AC3, AC4, EAC3, FLAC, AAC. Швидка, стабільна та багатофункціональна операційна система Android TV. Більше 10 000 програм з каталогу Google Play Market. Netflix, YouTube, Disney+, Amazon Prime - вже встановлені у вашому телевізорі. Максимум потужності завдяки 4-ядерному процесору А55 64 bit. Інтерфейс та програми реагують на всі команди ще швидше завдяки 2 Гб оперативної пам'яті. 8 Гб Flash пам'яті дозволять встановити всі необхідні програми та онлайн-кінотеатри.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gazer |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 300 х 200 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | AC3, AC4, EAC3, FLAC, AAC |
| Вага без підставки | немає даних |
| Вага з підставкою | 9.2 кг |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| відео | VP8, VP9, H.264, H.265 HEVC, AV1 |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 50" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | немає даних |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 2Гб |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Процесор зображення | Mali-G52 |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/AV/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1110х644х88 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | немає даних |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | немає даних |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 16 410 ₴










