
Монітор Asus 23.6" VG24VQER (90LM0AF0-B01170) VA Black Curved 180Hz
6 103 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0AF0-B01170
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
TUF Gaming VG24VQER – це 23,6-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю FHD (1920 x 1080), вигнутою (1500R) панеллю, надвисокою частотою оновлення (180 Гц) і низьким часом відгуку (1 мс за методом MPRT). Він підтримує ексклюзивну технологію Extreme Low Motion Blur SYNC (ELMB SYNC) і технологію адаптивної синхронізації AMD FreeSync, які покращують якість зображення в динамічних ігрових сценах. Крім того, він відтворює 90% колірної гами DCI-P3, що означає чудову контрастність і реалістичні кольори. Монітор TUF Gaming VG24VQER наділений екраном із вигнутою поверхнею (кривина 1500R), тому кожна його точка знаходиться на приблизно однаковій відстані від очей користувача. Відмінною особливістю монітора є підвищена частота оновлення екрана – 180 Гц, за рахунок чого поліпшується плавність відображення динамічних сцен в іграх: від шутерів до гоночних симуляторів. Висока частота оновлення дозволяє грати з найвищими налаштуваннями якості та дозволяє миттєво реагувати на те, що відображається на екрані.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.2 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 538х404х206 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.6" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 17 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 6 103 ₴





