
Смарт-годинник Apple Watch SE GPS 44mm Silver Aluminum Case (MNK23UL/A)
14 554 ₴
- Нет в наличии
- Код: MNK23UL/A
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Основні характеристики: Відповідайте на дзвінки та повідомлення прямо із зап'ястя Слухайте улюблену музику та подкасти Великий дисплей OLED із технологією Retina Оплачуйте покупки швидко та безпечно за допомогою Apple Pay прямо із зап'ястя Процесор до 2 разів швидше, ніж процесор Series 3 Сповіщення про занадто низький і високий пульс Відстежуйте фізичну активність на Apple Watch та перевіряйте тенденції у додатку «Фітнес» на iPhone Вбудований компас та можливість стежити за перепадом висот у реальному часі Вимірюйте показники різних тренувань: біг, ходьба, велосипед, йога, плавання, танці та інші Apple Watch SE - це поєднання найбільшого екрану, який тільки буває у Apple Watch, і найважливіших функцій, доступних на Apple Watch. Apple Watch SE оснащені таким же великим дисплеєм Retina, як Apple Watch Series 6, тому на екрані міститься більше важливого. І просунутими датчиками для відстеження фізичної активності та тренувань. І потужними функціями, які допомагають вести здоровий спосіб життя та піклуються про вашу безпеку. А програма «Сон» дозволяє налаштувати набір дій, необхідних вам перед сном, і допомагає відстежувати, скільки спите. У цих годин стільки всього, і все це легко. Ви також можете дзвонити, відповідати на повідомлення та слухати музику прямо з зап'ястя.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Цвет | Серебристый |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Бездротове зарядження | є |
| Будильник | є |
| Вес | 32.9 г кг |
| Встроенная память | 32 ГБ |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | є |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | немає |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | є |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.78" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Цвет корпуса | Silver |
| Колір ремінця | White |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | немає |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | watchOS |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Разрешение экрана | 448 х 368 |
| Розмір ремінця | 140 - 210 мм |
| Розміри корпусу | 44 х 38 х 10.4 мм |
| Серія годинників | Apple Watch SE |
| Стекло | Ion-X |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS |
| Спутниковая навигация | GPS |
| Тип матрицы | OLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Время автономной работы | до 18 год |
Информация для заказа
- Цена: 14 554 ₴










