
Смартфон Apple iPhone 15 256GB A3090 Blue (MTP93RX/A)
45 481 ₴
- Немає в наявності
- Код: MTP93RX/A
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
iPhone 15 з Dynamic Island, основною камерою 48 Мп та USB-C — в алюмінієвому корпусі та з міцною задньою панеллю з насиченого кольором скла. DYNAMIC ISLAND На iPhone 15 Завдяки Dynamic Island оповіщення та Ефір активності зручно відображаються у верхній частині екрану, тому ви нічого не пропустите, поки займатиметеся іншими справами. Ви можете дивитися, хто дзвонить, перевіряти інформацію про рейс і робити багато іншого. ІННОВАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН iPhone 15 виготовлений з алюмінію та оснащений міцною задньою панеллю з насиченого кольором скла. Він стійкий до впливу бризок, води та пилу. А дисплей Super Retina XDR 6.1 дюйма забезпечує вдвічі більшу яскравість у порівнянні з iPhone 14 та надійно захищений Ceramic Shield. ОСНОВНА КАМЕРА 48 МП І ЗУМ 2X Основна камера 48 Мп дозволяє робити знімки з неймовірно високою роздільною здатністю. Створювати якісні фотографії з приголомшливою деталізацією ще ніколи не було так просто. Оптичний зум 2X - це чудовий інструмент для зйомки крупним планом. ПОРТРЕТИ НА НОВОМУ РІВНІ Створюйте більш детальні та насичені фото. Просто торкніться об’єкта, щоб перевести на нього фокус, навіть коли кадр вже знято. ПОТУЖНИЙ ЧИП A16 BIONIC Супершвидкий чіп забезпечує роботу передових функцій iPhone: обробка фотографій, плавне відображення Dynamic Island та режим ізоляції голосу під час дзвінків. А ще A16 Bionic дуже енергоефективний, тому вашим пристроєм можна скористатися цілий день без підзарядки. ПІДКЛЮЧЕННЯ ЧЕРЕЗ USB-C Завдяки порту USB-C ви можете заряджати Mac або iPad за допомогою того ж кабелю, що і iPhone 15. Більш того, від iPhone 15 можна заряджати Apple Watch або AirPods. ВАЖЛИВІ ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ Функція «Розпізнавання аварії» дозволяє iPhone визначити серйозну автомобільну аварію та викликати допомогу, коли ви не можете. СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ЗМІН ДО КРАЩОГО У iPhone передбачені засоби захисту конфіденційності, тому вашими даними керуєте лише ви. Він виготовлений із більшої кількості перероблених матеріалів, що мінімізує вплив на довкілля. А вбудовані функції роблять iPhone ще зручнішим для кожного.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 6 |
| Процесор | Apple A16 Bionic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 3349 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 171 г кг |
| Встановлена ОС | iOS |
| Габарити (ВхШхГ) | 147.6х71.6х7.8 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.1" |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 1+eSIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал для корпусу | Алюміній + скло |
| Навігація | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Основа камери | 48+12 Мп |
| Потужність заряджання | 20 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2556х1179 |
| Серія | Apple iPhone 15 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Тип матриці | Super Retina XDR |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 2x3.46 ГГц + 4x2.02 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 5G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 481 ₴





