
Акумуляторна батарея Ritar 12V 7Ah (RT1270B/08218) AGM
681 ₴
- Нет в наличии
- Код: RT1270B/08218
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторні батареї серії Ritar RТ призначені для використання в системах безперебійного, автономного і аварійного електроживлення, засоби автоматизації, охоронної сигналізації, відомчих АТС, наземним транспортом. Стаціонарні свинцево-кислотні герметизовані необслуговувані акумуляторні батареї серії RT мають конструкцію VRLA AGM (електроліт абсорбований в стекловолоконной сепараторі) і відповідають вимогам стандартів IEC, JIS, що підтверджено міжнародними сертифікатами і сертифікатом відповідності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 7 А·г |
| Вес | 2.05 кг кг |
| Высота | 94 мм мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина | 151 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Максимальний струм розряду | 70 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +60°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 65 мм мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 681 ₴


