Кріплення з нахилом та поворотом. Переваги: швидка та проста установка на стіну; декоративні пластикові кришки ховають місце кріплення на стіні; посилені елементи з’єднання. Призначений для встановлення невеликих телевізорів та моніторів зі стандартом VESA: 50х50, 75х75, 100х100 мм та вагою до 12 кг. Кріплення дозволяє змінювати кути нахилу та повороту. (Кут повороту може змінюватись в залежності від розміру телевізора або монітора). Наш товар пройшов добровільну сертифікацію та контроль якості. Ми використовуємо зварні шви і - якісне сертифіковане кріплення. Обов’язково читайте інструкцію та дотримуйтесь усіх рекомендацій від виробника! Перевіряйте відповідність обраного кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 55 мм |
| Гарантия | 84 месяца |
| Допустимая нагрузка | 12 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +45/-45° |
| Угол поворота | + 45/- 45° |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Рекомендована діагональ | 14" - 29" |
| Стандарти VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм |
| Тип крепежа | Настенные |
Информация для заказа
- Цена: 240 ₴









