
Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU
12 399 ₴
- Нет в наличии
- Код: RIVER2Max_EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Представляємо вдосконалену портативну зарядну станцію лінійки RIVER - оновлена RIVER 2 Max! RIVER 2 Max ємністю 512 Втч з оновленим літій-залізо-фосфатним акумулятором (LiFePO 4) гарантує 3000+ циклів із збереженням 80% ємності. Має розширений захист BMS для моніторингу напруги, струму та температури. А це дорівнює понад 10 років щоденного використання. Резервне джерело живлення для вашого будинку, система EPS Автоматичне перемикання в режим живлення із централізованої мережі на зарядну станцію займає < 30 мс, при раптовому відключенні електропостачання. Забезпечте енергопостачання для 80% побутових приладів вашого будинку. Потужна та легка: оптимізована вага для ще більш зручного користування. Нова станція RIVER 2 Max має універсальний простий дизайн та компактну вагу – 6 кг. Порівняно з попередньою версією – RIVER 2 Max на 30% легше. Швидка зарядка на ринку: 0%-100% за 60 хв Швидка зарядка станції з революційною технологією X-Stream: 0-80% за 50 хв та 0-100% за 60 хвилин. А це в 5 разів швидше за інші електростанції на ринку. Завжди будьте готові до аварійних відключень електроенергії або незапланованих подорожей. Екологічна та ефективна зарядка станції за допомогою сонячних панелей Підключивши сонячну панель EcoFlow Solar Panel 220 Вт, заряджайте портативну зарядну станцію протягом 3 годин. Досягайте найкращої продуктивності зарядки за допомогою розумного алгоритму MPPT (Maximum Power Point Tracking), що активно визначає напругу та струм у режимі реального часу, щоб досягти точки максимальної потужності з ефективністю >98%. Віддалене керування Швидко підключайтеся та керуйте віддалено станцією RIVER 2 Max зі смартфона через Wi-Fi або Bluetooth. Легко перевіряйте дані про зарядку, налаштування та вмикайте/вимикайте прилади. Примітка: Місткість станції вказана як характеристика вбудованої акумуляторної бараєї. Час роботи станції може змінюватись в залежності від умов використання: способу підключення та величини навантаження, температури зовнішнього середовища. Портативна зарядна станція - це високотехнологічний пристрій, що має модулі управління та генерації енергії, системи охолодження тощо, а також вбудований акумуляторний блок живлення всіх цих модулів самого пристрою. Отже, частина енергії акумулятора йде підтримку працездатності самої станції, з чим потрібно враховувати при розрахунках часу роботи від однієї повної зарядки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 3 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 512 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 600 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 6 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 3 х 5В/3А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Нет |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3000+ циклів |
| Заряджання від USB | Да |
| Заряджання від акумулятора | Нет |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 2 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Цвет | темно-сірий з чорним |
| Фонарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 600 Вт |
| Номинальная мощность | 500 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 7 шт |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Подсветка | Без подсветки |
| Пиковая мощность | 1000 Вт |
| Рабочая температура | від 20°C до 30°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 270 х 196 х 260 мм |
| Ручка для переноса | є |
| сонячна панель | 220 Вт |
| Технологія заряджання | немає даних |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Функция ИБП | немає |
| Час заряджання від мережі | 1 год |
| Час заряджання від прикурювача | 5 год |
| Час заряджання від сонячної панелі | 3 год (220 Вт) |
| Швидке заряджання батареї | немає |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Зарядная станция |
Информация для заказа
- Цена: 12 399 ₴











