
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 24ARR9 (F0HR004NUO) Luna Grey
22 863 ₴
- Нет в наличии
- Код: F0HR004NUO
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Захопливий дизайн та висока ефективність Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 24ARR9 поєднує сучасний стиль, практичність та сучасні характеристики, яких достатньо для комфортного використання всією сім’єю. Практично безрамковий дисплей діагоналлю 23,8 дюйма з роздільною здатністю 1920 х 1080 розміщений на витонченій підставці, яка заощаджує вільне місце на столі. Завдяки процесору AMD Ryzen, оперативній пам’яті DDR5 та SSD-накопичувачу в тебе будуть необхідні ресурси для виконання універсальних завдань. Компактний і практичний Витончений моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 24ARR9 допоможе з роботою, навчанням, спілкуванням, вебсерфінгом і розвагами. Він дуже зручний для перегляду відео та проведення сеансів онлайн-зв’язку. Елегантний дизайн робить стиль пристрою універсальним: він матиме гармонійний вигляд у будь-якій кімнаті будинку чи в офісному кабінеті. Комфортний перегляд і сучасні комунікації Широкі кути огляду дисплея Lenovo IdeaCentre AIO 24ARR9 дають можливість насолоджуватися переглядом фільмів або серіалів кільком глядачам. Вбудовані динаміки по 3 Вт дають змогу комфортно прослуховувати аудіо без підключення зовнішніх пристроїв. Потрібен відеозв’язок? Lenovo IdeaCentre AIO 24ARR9 оснащений інтегрованою камерою 5 Мп і мікрофоном. Якщо треба підключити периферійні пристрої, можеш скористатися підключенням Bluetooth 5.2 або одним із рознімів чи портів. На «борту» Lenovo IdeaCentre AIO — один USB 3.2 та два USB 2.0, Ethernet (RJ-45) та HDMI 1.4. Завдяки продуманому дизайну ти швидко облаштуєш усі комунікації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | 7335U |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 1 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 3.0 - 4.3 ГГц |
| Вес | 6 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х431х192 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR5 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 22 863 ₴


