
Зарядна станція Bluetti AC200PL, 2304Wh, 2400W, LiFePO4_EU
70 942 ₴
- Нет в наличии
- Код: AC200PL_EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Готовий до 99% пристроїв AC200PL забезпечує номінальну потужність 2400 Вт, покриваючи більшість навантажень у вашому автофургоні або вдома. Увімкніть режим Power Lifting за допомогою програми BLUETTI App, і ви зможете підняти його на вищий рівень і запускати енергоємні нагрівальні пристрої потужністю до 3600 Вт. Ваше рішення Plug-and-play для живлення автофургону За допомогою регулятора напруги D40, зарядного пристрою DC-DC, спеціально розробленого для фургонів, ви можете безпосередньо заряджати домашні батареї 12 В у вашому фургоні через AC200PL, сонячні панелі або стартерні батареї. Таким чином, основні речі у вашому мобільному будинку, такі як міні-холодильник, кондиціонер і насос для шин, будуть забезпечені достатнім джерелом енергії. *Продається окремо. Заряджайте автофургон у будь-який час і в будь-якому місці Завдяки порту TT-30 ви можете живити свій автофургон безпосередньо від AC200PL, що робить його надійним джерелом енергії на колесах. Ви можете зарядити свій ноутбук, мобільний телефон і камеру, насолоджуючись їжею зі стилем. Розширена ємність до 8 кВт/год AC200PL ідеально сумісний з розширювальними батареями B210P, B230 і B300. Тож ви можете налаштувати ємність до неймовірних 8,448 Вт·год. Розкрити весь потенціал безмежної потужності ще ніколи не було так просто. Найшвидша зарядка серед електростанцій 2 кВт/год Завдяки прискореній турбо-зарядці потужністю 2400 Вт ви зможете зарядити акумулятор на 80% лише за 1 годину та 1,5 години для повного заряджання! AC200PL встановлює новий стандарт для більшості конкурентів на ринку. Будьте готові до швидкого заряджання для безперебійного використання під час ваших пригод. Заряджайте по-своєму, потужність по-вашому Гнучкість заряджання через розетки змінного струму, сонячні панелі, автомобільний зарядний пристрій, генератор або свинцево-кислотні батареї, ви можете залишатися під напругою та впевнено досліджувати невідоме навіть далеко від мережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bluetti |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | 1 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 2304 |
| Ємність, мА*г | 45000 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 2400 Вт |
| Бездротове заряджання | є |
| Вес | 28.8 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | 1 х 15 Вт |
| Вихід постійного струму | 4 х 12В/10А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3000+ циклів |
| Заряджання від USB | Нет |
| Заряджання від акумулятора | Да |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Защита от короткого замыкания | немає даних |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від перенапруги | немає даних |
| Змінний струм | 4 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Фонарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 2400 Вт |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Номинальная мощность | 2400 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 10 шт |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Подсветка | Без подсветки |
| Пиковая мощность | 3600 Вт |
| Рабочая температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 420 х 280 х 366.5 мм |
| Ручка для переноса | є |
| сонячна панель | 1200 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Функція ДБЖ | є |
| Час заряджання від мережі | 1.5 год |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | 2.5 год |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 70 942 ₴










