
Зарядна станція Bluetti EB3A, 268.8Wh, 600W, LiFePO4_EU
10 914 ₴
- Нет в наличии
- Код: EB3A_EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Енергія, яка завжди з вами Bluetti EB3A – надійна та функціональна зарядна станція, оснащена акумулятором на 268 Вт*год та великим набором виходів. З нею ви зможете підживлювати домашню техніку у випадках відключення електрики, а також комфортно використовувати гаджети під час риболовлі та походів. Для зручності користувачів пристрій оснащений інформативним дисплеєм та ліхтариком, а невелика вага та відкидна ручка максимально спрощують його перенесення. Особливості: Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) елемент живлення ємністю 268 Вт*год Збереження 80% ємності акумулятора після 2500 циклів заряд/розряд Розетка 220/240 В, 2 порти USB Type-A 5 В/3 А, порт USB Type-C 100 Вт, гніздо прикурювача 12 В/10 А та 2 порти 5 мм 12 В/10 А Поверхня для бездротової зарядки смартфонів потужністю 15 Вт Інтелектуальне управління та моніторинг у додатку BLUETTI Можливість перезарядки від мережевого ЗУ, прикурювача чи сонячної панелі. Зручний та компактний корпус з ручкою для перенесення Різноманітність виходів Зарядна станція підійде як для живлення портативних гаджетів, так і більшої техніки, що працює від автомобільної або побутової електромережі. Пристрій оснащений євророзеткою 220/240 В з вихідною потужністю 600 Вт (пікове значення 1200 Вт), двома портами USB Type-A 5 В/3 А, портом USB Type-C 100 Вт, гніздом прикурювача 12 В/10 А та двома портами 5 мм 12 В/10 А. До того ж на верхній панелі є модуль для бездротової зарядки смартфонів потужністю 15 Вт. Ємний акумулятор Беріть із собою запас енергії, що забезпечує всі потреби вашої цифрової електроніки та іншої необхідної техніки. Акумулятор цієї моделі може похвалитися ємністю 268 Вт * год, що робить його універсальним помічником на будь-який випадок. Такого запасу енергії достатньо для 25 зарядок Apple iPhone 12 або 30 годин роботи 8-ватної світлодіодної лампи. Способи підзарядки Для поповнення ємності акумулятора зарядної станції є кілька варіантів. Заряджання від комплектного мережевого адаптера займе 1.3 години в турборежимі і 1.5 години в стандартному, для підживлення від автомобільного адаптера потрібно 3 години, а 200-ватна сонячна панель Bluetti PV200 зарядить акумулятор в сонячну погоду за 2 години. Останній варіант буде особливо зручним у похідних умовах, коли всі джерела енергії знаходяться далеко. *Bluetti PV200 купується окремо. Надійність та безпека Як накопичувач енергії в зарядній станції встановлено надійний літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) акумулятор. Такий елемент живлення зберігає 80% ємності після 2500 циклів заряджання, гарантуючи вам довгі роки безпроблемної експлуатації. Крім того, система BMS захищає пристрій від навантаження, перегріву, короткого замикання та інших позаштатних ситуацій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bluetti |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Бытовой |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 268.8 |
| Ємність, мА*г | 75000 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 268 Вт |
| Бездротове заряджання | є |
| Вес | 4.6 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/3А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | 1 х 15 Вт |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/10А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Нет |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 2500+ циклів |
| Заряджання від USB | Нет |
| Заряджання від акумулятора | Нет |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 1 х 220-240 В |
| Колеса | немає |
| Фонарик | є |
| Максимальна вхідна потужність | 2000 Вт |
| Номинальная мощность | 600 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 6 шт |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Подсветка | є |
| Пиковая мощность | 1200 Вт |
| Рабочая температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 255 х 180 х 183 мм |
| Ручка для переноса | є |
| сонячна панель | 200 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, Qi бездротова |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Функція ДБЖ | є |
| Час заряджання від мережі | 1.5 - 2 год |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | 2-3.5 год |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 10 914 ₴











