
Монітор Acer 24.5" KA252QE0bi (UM.KX2EE.013) IPS Black 100Hz
4 476 ₴
- Нет в наличии
- Код: UM.KX2EE.013
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
KA252QE0BI -це 24,5 -дюймовий монітор, випущений ACER. У ньому є IPS -панель з повним роздільною здатністю HD, яка забезпечує чітке та детальне відтворення зображень. Ця модель монітора пропонує високу якість кольорів та широкі кути перегляду, що робить її ідеальною для роботи з графікою, фотографіями та відео. Технологія IPS також забезпечує чудову точність кольору та стабільність зображення з будь -якого кута перегляду. Монітор має яскравість 250 CD/M² та статичний контраст 1300: 1, що забезпечує ясність та контраст зображення. Час відповіді 1 мс уникає розмиття швидким рухом на екрані, що особливо корисно для ігор та відео. Щоб зменшити навантаження на очі та захистити їх від шкідливого випромінювання, модель сертифікована антиплікатовими та менш синіми технологіями світла. Завдяки Freesync, забудьте про перешкоди, затримки, спотворення та розриви зображення під час ігрових сеансів або перегляду динамічних відео. Побудовані технології -це гарантуватимуть високоякісну репродукцію навіть з високою частотою кадрів. Завдяки зручній ергономічно розробленій стенді, регулювати положення екрана та ще більше покращити перегляд. Конструкція монітора проста і стайєна. У ньому є тонкі кадри, які дозволяють створити конфігурацію мультимонітора для підвищення продуктивності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | відсутній |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.8 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 560х440х210 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24.5" |
| Контрастность | 1300:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 18 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 476 ₴







