
Монітор Acer 27" SB272EBI (UM.HS2EE.E01) IPS Black 100Hz
4 977 ₴
- Нет в наличии
- Код: UM.HS2EE.E01
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор Acer SB272Ebi це модель з діагональю 27" і роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. Тип матриці - IPS з підсвічуванням LED. Максимальна яскравість - 250 кд/м2 : Ваші очі будуть менше втомлюватись завдяки технології Flicker-Free - підсвічування без мерехтіння. IPS-екран із роздільною здатністю FHD і діагоналлю від 27" забезпечує велику площу зображення. Збільшений екранний простір і дуже тонкі рамки дають змогу підвищити ефективність вашої роботи. Дизайн ZeroFrame дає змогу створити з декількох поставлених впритул моніторів практично єдиний екран завдяки непомітним тонким рамкам. Насолоджуйтесь плавним відображенням завдяки технології AMD FreeSync. Частота оновлення екрана синхронізується із частотою зміни кадрів комп’ютера, що забезпечує відтворення відео без затримок та переривань. Монітор Acer SB272Ebi підключається до системи через порти HDMI та VGA. Не має значення, де ви вирішили встановити монітор — завдяки регульованій підставці будь-яке місце буде ідеальним. Конструкція підставки дозволяє нахиляти, обертати та повертати монітор, встановлюючи його так, як вам зручно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 614 х 452 х 224 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 36 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 977 ₴









