
Джерело безперебійного живлення Ergo UPS-A01-8 8800mAh UPS-Power bank (UPS-A01-8)
1 144 ₴
- Нет в наличии
- Код: UPS-A01-8
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Powerbank-12V (32Wh) – це джерело безперебійного живлення із вбудованою Li-ion батареєю ємністю 8800mA. Підходить для під’єднання до бездротових роутерів, ONU, комутаторів та інших пристроїв з живленням 12В/1.5А. Сумарна ємність 32.6Wh. Зарядка powerbank проводиться від штатного блоку живлення вашого пристрою, наприклад, роутеру, 12В/1А. Штекер під’єднання 5.5мм, який є найпоширенішим серед таких пристроїв. Можливе під’єднання кількох пристроїв через розгалужувач (опціонально). Особливості Powerbank-12V (32Wh): Вихідна потужність (макс.): 12В/1.5А, (32.6Вт/год) Кнопка увімк/вимк навантаження. Наявність LED-індикації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ergo |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 8.8 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 0.265 кг кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Входное напряжение | - |
| Габарити (ШхВхГ) | 95.6х48.5х41.3 мм |
| Гарантия | 1 месяц |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от короткого замыкания | немає даних |
| Защита от перегрузки | немає даних |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 1 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 32.6 Вт |
| Назначение | Для роутера |
| РК-дисплей | немає |
| Время переключения | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 144 ₴





