
Хлібопіч Tefal Bread of the World PF611838
9 312 ₴
- Нет в наличии
- Код: PF611838
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
З хлібопічкою Bread of the World PF611838 від Tefal так легко створювати різноманітні смаки хліба. Експериментуйте та здивуйте своїх гостей! Насолоджуйтесь різноманітністю смаків. Спеціальний піддон для різних видів хліба, а також книга рецептів на будь-який смак. Створюйте свої рецепти булочок і багетів! Готуйте булочки, багети, гріссіні, чіабатту і багато іншого за допомогою плоских листів, листів для багетів і пекарського приладдя! Однорідне замішування Завдяки 2 напрямним з протилежним витком обертання ви отримуєте ідеальне тісто. Готуйте хліб на свій смак 3 налаштування ваги від 750 г до 1.5 кг 3 рівні підрум’янювання - все для ідеального результату випічки щоразу. Набагато більше, ніж просто хліб Готуйте й інші домашні заготовки: торт, тісто для піци, джем і макарони. Легкість використання 19 автоматичних програм для приготування смачного свіжого хліба. Свіжоспечений хліб коли вам зручно Запрограмуйте відкладений старт, щоб випікати хліб у зручний для вас час. Translated with DeepL.com (free version)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші програми | чіабатта, гріссіні, піти, сендвіч-хліб, приготування дрібного хліба |
| Бездріжджове тісто | є |
| Бородинский хлеб | є |
| Вес | 7.93 кг кг |
| Ваги | немає |
| Варенье | є |
| Вибір кольору скоринки | є |
| Вибір розміру випічки | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дві форми випікання | Да |
| Диспенсер | немає |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Дріжджове тісто | є |
| Дієтичний хліб | є |
| Ржаной хлеб | немає |
| Йогурт | немає |
| Кількість програм випікання | 19 |
| Максимальный вес выпечки | 1500 г |
| Смотровое окно | є |
| Программирование | немає |
| Пшеничный хлеб | є |
| Підтримка температури | немає |
| Піцца | немає |
| Розміри | 273 х 330 х 404 мм |
| Різновид керування | кнопкове |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Таймер/Відтермінування старту | є |
| Форма выпечки | прямокутна |
| Французкий хлеб | є |
| Хлеб без клейковины | є |
| Швидка випічка | є |
Информация для заказа
- Цена: 9 312 ₴









