Модель MTV-3220HT2 пропонує якісне зображення в сукупності з такими перевагами, як-от насиченість кольору, яскравість і чіткість. Завдяки прекрасному зображенню ваші улюблені телепрограми та фільми постануть перед вами в абсолютно новому світлі. Все це укладене в елегантний тонкий корпус. Сядьте зручніше, розслабтеся й переглядайте телебачення із найкращою якістю зображення. USB для відтворення мультимедійного контенту Діліться враженнями. Під'єднайте USB-накопичувач, цифрову камеру, MP3-плеєр або інший мультимедійний пристрій через USB-вхід телевізора — і переглядайте фотографії, дивіться відео або слухайте музику, використовуючи зручного екранного оглядача. HDMI для різних під'єднань Використання одного кабелю, що передає як відео-, так і аудіосигнал від пристрою на телевізор, розв'язує проблему безлічі сплутаних проводів. HDMI передає нестиснені сигнали, забезпечуючи найвищу якість, яка передається від джерела до екрана.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mystery |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Разрешение экрана | HD (1366х768) |
| Изображение | |
| Поддержка 3D | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | без Smart TV |
| VESA | 100x100 мм |
| Wi-Fi | немає |
| Веб-камера | Нет |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 32" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Звуковая система | 2 x 10 |
| Изогнутый экран | Плоский |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Цветовое исполнение | черный |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 4 605 ₴












