
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27AQ IPS Black
21 875 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM06U0-B01370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Технологія FreeSync Premium Pro Монітор ROG Strix XG27AQ підтримує технологію FreeSync Premium Pro, яка об’єднує в собі функцію адаптивної синхронізації та підтримку розширеного динамічного діапазону. Працюючи як для звичайного, так і для HDR-контенту, вона усуває затримку зображення, зазвичай пов’язану з виведенням зображення у форматі HDR, і забезпечує високу якість картинки в іграх. Підтримка стандарту DisplayHDR 400 HDR-монітори серії ROG відповідають стандарту DisplayHDR 400. Це означає, що пікова яскравість моделі ROG Strix XG27AQ становить 400 кд/м? — на 50% вища, ніж у звичайних моніторів зі стандартним динамічним діапазоном. Крім того, вона має широке колірне охоплення — 95% DCI-P3. Технологія Shadow Boost Завдяки технології Shadow Boost поліпшується зображення темних фрагментів ігрових сцен, водночас світлі зони залишаються без істотних змін. Це допоможе швидше помітити ворога, що зачаївся в тіні. Фільтрація синього світла Оскільки багато користувачів проводять за комп’ютером багато часу, монітори ASUS вирізняються продуманою ергономікою і спеціальними технологіями, що знижують утому очей. Їхня бездоганна реалізація підтверджується сертифікатом незалежної лабораторії TUV Rheinland. Наприклад, в екранному меню або за допомогою 5-позиційного джойстика задається рівень фільтрації синього світла, що може мати шкідливий вплив на очі. Мінімізація мерехтіння екрана Для зменшення ймовірності появи неприємних симптомів, пов’язаних із втомою очей, фахівці ASUS розробили технологію Flicker-Free, яка пригнічує мерехтіння екрана. Монітори з цією технологією роблять взаємодію з комп’ютером більш комфортною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 8.6 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 611x367x82 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 35 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 170 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 21 875 ₴







