
Мультипіч Cecotec Cecofry Smokin Duo 6000 (CCTC-03488)
4 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-03488
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мультипіч CECOTEC Cecofry Smokin`Duo 6000 Сучасна і потужна дієтична мультипіч CECOTEC Cecofry Smokin`Duo 6000 готує ваші улюблені страви з мінімальною кількістю олії. Завдяки високій потужності роботи у 2000 Вт і 13 попередньо встановленим режимам приготування, робить ваші рецепти соковитими та хрусткими. Сучасний і компактний дизайн Місткість для приготування об’ємом 6 л Висока потужність роботи 2000 Вт Точне регулювання температури 13 попередньо встановлених режимів приготування Спробуйте копчені страви вдома Насолоджуйтеся справжнім смаком м’яса-гриль у ваших найкорисніших стравах. Мультипіч CECOTEC Cecofry Smokin’ дозволяє коптити будь-які рецепти, додаючи лише деревну тріску. Система приготування Cecofry Насолоджуйтесь рівномірно приготованими стравами зверху і знизу завдяки подвійній системі нагрівання Cecofry, яка дозволяє за найкоротший час приготувати найкращі ваші рецепти. Зручно і легко Завдяки можливості рівномірного приготування на 360 градусів вам не доведеться перевертати їжу, оскільки вона буде готуватися рівномірно з обох боків, що економить ваш час і сили. Страви для всієї родини Мультипіч Cecofry Smokin’Duo має велику місткість для приготування — 6 л, тому ви можете зібрати за столом всю родину. Крім того, потужність 2000 Вт допомагає готувати будь-яку їжу швидко та ефективно. Зручно і практично Завдяки 13 попередньо налаштованим рецептами приготування, ви можете легко визначити час і температуру для тієї страви, яку ви збираєтеся готувати. Широкий температурний діапазон Регулюйте температуру від 40 до 200 градусів за Цельсієм і насолоджуйтеся смачною, а головне — здоровою їжею, приготовленою швидко і якісно. Технологія PerfectCook Отримуйте виняткові результати у всіх рецептах завдяки технології гарячого повітря PerfectCook, який циркулює всередині та забезпечує ідеальну температуру приготування кожного разу. Зручне та інтуїтивно зрозуміле управління Керуйте роботою вашої Cecofry зручно та інтуїтивно зрозумілим способом за допомогою багатофункціональної сенсорної панелі. Готуйте легко і насолоджуйтесь смачними рецептами найпростішим і легким способом.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 5.89 кг кг |
| Габарити | 35 x 27.2 x 32.4 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | є |
| Крышка | нет |
| Количество программ | 12 шт |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 6 |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 2000 |
| Программы | випічка, гриль на решітці, копчення, смаження у фритюрі, запікання овочів та м'яса, розморожування, розігрів, сушіння |
| Рабочая температура | 40 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 499 ₴










