
Мультипіч Cecotec Cecofry Advance 9000 Inox (CCTC-03489)
6 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-03489
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мультипіч CECOTEC Cecofry Advance 9000 Inox Сучасна та потужна мультипіч CECOTEC Cecofry Advance 9000 Inox створена спеціально для легко та смачного приготування будь-яких Ваших страв. За допомогою потужності 2800 Вт та робочої температури від 30 до 200 градусів за Цельсієм робить Ваші страви соковитими та приємними на смак. Сучасний та стильний дизайн Висока потужність роботи 2800Вт Робоча температура від 30 до 200 градусів за Цельсієм 8 вбудовані програми приготування Багатофункціональна сенсорна панель Готуйте чудові рецепти Разом Cecofry Advance 9000 Inox Ваші страви завжди будуть максимально соковиті та смачні. Потужність 2800 Вт забезпечує швидке та ідеальне приготування страв, а ємність контейнера для приготування 9 л дозволить готувати навіть на великі компанії. Кілька страв одночасно Завдяки двом окремим контейнерам для приготування по 4,5 л Ви можете легко приготувати кілька різних страв одночасно, не змішуючи смаки і запахи. А завдяки функції синхронізації ви будете впевнені, що ваші страви будуть готові одночасно і правильно. Адаптація під кожне приготування Отримайте точний контроль за всім процесом приготування. Регулюйте температуру від 30 до 200 градусів за Цельсієм і готуйте за своїм смаком, технікою та потребами. А завдяки подвійній температурі ви можете готувати у кожному контейнері незалежно, що забезпечує більшу універсальність та швидкість приготування кожної страви. Стильний та елегантний дизайн Мультипіч CECOTEC Cecofry Advance 9000 Inox має обробку з нержавіючої сталі, що забезпечує міцність, довговічність, елегантний стиль, який буде тільки доповнювати Вашу кухню. Сенсорне управління Вивчіть всі функції та можливості мультипечі Cecotec за допомогою багатофункціональної сенсорної панелі та отримуйте найхрусткіші та соковитіші рецепти найлегшим та швидким способом. Страви приготовані з однією ложкою олії Cecofry Advance 9000 Inox запросто приготує практично будь-які рецепти з однією ложкою олії, при цьому зберігаючи максимальну соковитість та корисність Ваших страв. Оптимальне приготування Отримайте виняткові результати із Cecotec Cecofry Advance 9000 Inox. За допомогою технології оптимально розподіляє гаряче повітря по всьому внутрішньому простору мультипечі, забезпечує однорідне та ідеальне приготування їжі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 7.29 кг кг |
| Габарити | 39 х 42 х 30.5 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | немає |
| Цвет корпуса | чорний зі сріблястим |
| Крышка | нет |
| Количество программ | 8 шт |
| Мoдель | Cecofry Advance 9000 Inox |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 9 |
| Смотровое окно | є |
| Мощность | 2800 |
| Программы | випічка, гриль на решітці, смаження у фритюрі |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 6 499 ₴











