
Cмарт-годинник Blackview R30 Pro Purple (6931548317449)
1 319 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931548317449
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Розумний фітнес-годинник Blackview R30 Pro. Отримуйте інформацію, переглядайте записи, синхронізуйте свої телефонні повідомлення, сповіщення про повідомлення та щоденний доступ до повідомлень, щоб не пропустити важливі зустрічі. Батарея великої ємності із ресурсом до 30 днів. Зручне магнітне заряджання. Контролює практично всі параметри здоров’я, включаючи фази і стан сну.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 280 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 55 г кг |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.85" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Цвет корпуса | Purple |
| Колір ремінця | Purple |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 280 x 240 |
| Розмір ремінця | 150 - 240 мм |
| Розміри корпусу | 44.5 x 37 x 11.6 мм |
| Серія годинників | Blackview R30 Pro |
| Стекло | немає даних |
| Спортивні | Нет |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип матрицы | TFT |
| Тонометр | є |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Время автономной работы | до 30 днів |
Информация для заказа
- Цена: 1 319 ₴











