
Cмарт-годинник Blackview R50 Grey (6931548317531)
1 237 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931548317531
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Смартчаси Blackview R50 — стильний та багатофункціональний аксесуар для шанувальників здорового способу життя. Великий прямокутний 1,85-дюймовий TFT дисплей відтворює насичене високодеталізоване зображення. Регулюйте яскравість екрана залежно від зовнішніх умов освітлення. Висока чутливість сенсорного екрану забезпечує плавне гортання додатків та швидку тактильну реакцію. Вбудовані датчики проводять неперервний моніторинг найважливіших показників стану здоров’я та активності користувача протягом дня. Вони виконують такі функції: - надають точні дані про частоту серцевих скорочень та - артеріальний тиск; - вимірюють рівень насичення крові кислородом (SpO2); - вираховують кількість пройдених кроків; - відстежують різні стадії сну. Отримуйте точні дані під час тренувань та інших фізичних активностей — смартчас пропонує понад 100 спортивних режимів. Рівень захисту від пилу та вологи IP68 дозволяє використовувати гаджет для моніторингу показників під час плавання. Зберігайте та аналізуйте свої показники з інтелектуальною технологією GloryFit. Аналізуйте отриману інформацію, коригуйте свій спосіб життя та нормуйте стан здоров’я. Blackview R50 підтримує дзвінки Bluetooth. Синхронізуйте його з телефоном та отримуйте новий зручний спосіб керування викликами, повідомленнями з месенджерів та соцмереж. Вбудований динамік дозволяє використовувати функцію гучного зв’язку. Керуйте музичними треками безпосередньо зі смартчасів. Надійний ємнісний аккумулятор витримує до 5 днів активного користування та до 25 днів у режимі очікування. Поповнити заряд аккумулятора до 100% можна за 2,5 години.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 350 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 55 г кг |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.85" |
| Змінний ремінець | додатковий ремінець у комплекті |
| Цвет корпуса | Silver |
| Колір ремінця | Gray |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал ремня | нейлон, силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 320 х 386 |
| Розмір ремінця | 150 - 240 мм |
| Розміри корпусу | 44.5 x 37 x 12 мм |
| Серія годинників | Blackview R50 |
| Стекло | немає даних |
| Спортивні | Нет |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип матрицы | TFT |
| Тонометр | є |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Время автономной работы | до 25 днів |
Информация для заказа
- Цена: 1 237 ₴










