
Смарт-годинник Black Shark GT3 Black
2 064 ₴
- Нет в наличии
- Код: Black Shark GT3 Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Розумний годинник Black Shark GT3 - Вигнутий AMOLED-дисплей 1.96. Особливості: Нескінченна кількість персоналізованих циферблатів Вологозахист IP68 Понад 100 спортивних режимів До 10 днів від однієї зарядки батареї Bluetooth-дзвінки з шумозаглушенням Інтелектуальний помічник Shark GPT Елегантність вигнутого екрана Плавний вигин, який плавно простягається від центру екрана і гармонійно поєднується з ремінцем, створює елегантний дизайн. Міцний металевий корпус забезпечує довговічність, а нижня частина корпусу з керамічною текстурою надає вишуканого вигляду. Заводна головка, що обертається, додає тактильності. Два ремінці в комплекті У комплект входить шкіряний ремінець для формальних випадків і повсякденного стилю одягу, а також силіконовий ремінець для тренувань, що чудово поєднується зі спортивним стилем. 1.96-дюймовий AMOLED-дисплей Always-On Висока яскравість 600 ніт сучасного AMOLED у поєднанні з високою роздільною здатністю 332 ppi дають змогу легко та зручно використовувати годинник навіть на яскравому сонці, не втрачаючи якості картинки. До 10 днів безперервної роботи та бездротова зарядка Однієї зарядки вистачить на більш ніж 10 днів завдяки новітньому чипу з наднизьким енергоспоживанням і акумулятору високої ємності. Понад 100 спортивних режимів Досліджуйте понад 100 фітнес-режимів, які автоматично відстежують частоту серцевих скорочень, кількість спалених калорій і тривалість активності, гарантуючи, що ви будете на вершині своєї фітнес-подорожі. Bluetooth-виклики з шумозаглушенням ENC Не пропустіть дзвінок навіть у розпал подій. З Black Shark GT3 відповідати на дзвінки просто та зручно одним натисканням кнопки завдяки вдосконаленій функції викликів ENC Bluetooth. Комплексне відстеження здоров’я Отримайте максимальну інформацію про здоров’я за допомогою GT3, включно з багаторівневим моніторингом серцевого ритму, рівня кисню в крові, кількості кроків, рівня стресу та режиму сну. Новітні оптичні датчики та інтелектуальні алгоритми забезпечать повний огляд вашого стану вашого організму. Максимальний вологозахист Безстрашно занурюйтесь у будь-які пригоди завдяки надійному водонепроникному класу IP68. Басейн чи море, ваш годинник завжди буде з вами.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shark |
| Материал ремешка | Кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 250 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | є |
| Будильник | є |
| Вес | 55.4 г кг |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | є |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.96" |
| Змінний ремінець | додатковий ремінець у комплекті |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 502 x 410 |
| Розмір ремінця | 150 - 215 мм |
| Розміри корпусу | 53.5 x 49 x 12.1 мм |
| Серія годинників | Black Shark GT3 |
| Стекло | - |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Время автономной работы | до 10 днів |
Информация для заказа
- Цена: 2 064 ₴








