
Мікрохвильова піч Panasonic NN-GT264MZPE
4 047 ₴
- Нет в наличии
- Код: NN-GT264MZPE
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Функціональність, підкріплена практичністю дизайну Мікрохвильова піч Panasonic NN-GT264MZPE значно полегшує життя навіть тим, хто абсолютно не вміє готувати. Прилад сам виконає приготування різних страв, достатньо скористатися відповідними програмами, яких у моделі передбачено 9 штук. Швидко та легко можна розігріти готові та напівготові страви, розморозити м'ясо чи рибу. Об'єм камери печі дозволить готувати одночасно на 3-4 порції. Така функціональність приладу поєднана з практичністю в його дизайні. Панель управління спроектована так, щоб користувач зміг без зусиль розібратися з вибором потрібних програм та використанням функціональних можливостей печі. Кварцовий гриль, що забезпечує ідеальне прожарювання та апетитну скоринку У мікрохвильовій печі є функція гриля кварцового типу. З його допомогою можна створити смачні шедеври з ароматною, хрусткою скоринкою і оптимальною прожаркою. При цьому всередині м'яса, риби або овочів збережеться соковитість і природний смак продукту. Функція блокування приладу від дітей Якщо в сім'ї є маленькі діти, ця модель мікрохвильової печі дуже доречна. Захистити від небажаного використання пристрою допоможе функція блокування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 258 х 443 х 340 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 25 см |
| Цвет корпуса | Серебристый/черный |
| Максимальная мощность гриля | 1000 Вт |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 20 л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | є |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | с грилем |
| Тип відкриття дверцят | С помощью кнопки |
| Тип грилю | кварцовий |
Информация для заказа
- Цена: 4 047 ₴








