Смартфон Google Pixel 8a 8/128 GB Obsidian_JP
17 372 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Японська версія, нічим не відрізняється від європейської, тільки не можна відключити звук під час фотографування Кожен момент навіть кращий, ніж ти його пам’ятаєш Повністю оновлена камера Pixel 8a використовує штучний інтелект Google, щоб допомогти вам створювати фотографії, що запам’ятовуються, і відео вдень і вночі Неймовірні відео у кожному дублі. Камера Pixel записує плавне відео з приголомшливою роздільною здатністю та чистим звуком навіть у людних та тьмяно освітлених місцях. Крихітні деталі. Епічні фотографії. Тепер з макрофокусом камера Pixel 8 забезпечує яскраві кольори та разючий контраст навіть на найменших об’єктах. Прекрасні фотографії, від заходу сонця до світанку. Камера Pixel використовує режим нічного бачення для створення найяскравіших фотографій: від вогнів міста до зоряного неба. Прекрасні фотографії входять до стандартної комплектації. HDR+ на камері Pixel покращує якість фотографій за рахунок автоматичного налаштування кольору та освітлення. А за допомогою Real Tone різні кольори шкіри відтворюються достовірно. Заощаджуйте час і робіть більше Pixel 8a, створений на основі штучного інтелекту Google, ще більше спрощує перевірку викликів, спілкування на нових мовах та багато іншого. Переведіть на місці Live Translate дозволяє перекладати особисті розмови 49 мовами в режимі реального часу, розшифровувати повідомлення та перекладати знаки. Прощайте, спам-дзвінки Завдяки екрану викликів Google Assistant може виявляти та фільтрувати ще більше спам-дзвінків. Для інших він повідомляє вас, хто дзвонить і чому, перш ніж ви відповісте Google AI робить ваші улюблені програми ще краще Попросіть Google Assistant узагальнити, прочитати вголос або перекласти веб-сторінки. І пишіть повідомлення голосом у два рази швидше Безпека та охорона Pixel допомагає захистити вас та вашу інформацію
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Тип матриці | OLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 9 |
| Процесор | Google Tensor G3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ємність акумулятора | 4492 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 188 г кг |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 152.1x72.7x8.9 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.1" |
| Захист від пилу і вологи | IP67 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 1+eSIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал для корпусу | Алюміній + пластик |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Основа камери | 64+13 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серія | Google Pixel 8a |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 1,2.9 ГГц + 4х2.37 ГГц + 4х1.7 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 5G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 372 ₴


