
Смартфон Asus Zenfone 9 AI2202 8/256 GB Moonlight White EU_
22 225 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
КОМПАКТНИЙ РОЗМІР. ВЕЛИКІ МОЖЛИВОСТІ. Ультракомпактний, ультрастильний і надшвидкісний Zenfone 9 ідеально лягає у вашу руку, але в той же час має велику потужність завдяки мобільній платформі преміум-класу Snapdragon 8+ Gen 1 та акумулятору ємністю 4300 мАч з тривалим терміном служби. Значно оновлена система з двома камерами тепер включає 6-осьовий гібридний стабілізатор карданного підвісу для надстабільних знімків і відео. На вас чекають великі можливості, так що беріть Zenfone 9 і вперед! КОМПАКТНИЙ У ВИКОРИСТАННІ Зручний розмір Zenfone 9 та легка конструкція дозволяють легко використовувати його для будь-яких завдань у будь-якому місці. РОЗБЛОКУВАННЯ БЕЗ ПРОБЛЕМ Розблокуйте Zenfone 9, торкнувшись великим пальцем датчика, що зручно розташований на кнопці живлення на правій стороні телефону - це так просто. Просто дотик, і ви всередині! Ми позбулися клопоту! ВИСОКА ВОДОСТІЙКІСТЬ Водонепроникність IP68 означає, що Zenfone 9 не помітить випадкових бризок і дозволить вам насолоджуватися повсякденним життям у повній мірі! ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ Він компактний, але надзвичайно потужний! Zenfone 9 використовує флагманську мобільну платформу Snapdragon 8+ Gen 1, щоб забезпечити вам плавну та швидку роботу, що б ви не робили. ВЕЛИКА УВАГА ДО ОХОЛОДЖЕННЯ Zenfone 9 працює холодніше та швидше, ніж будь-коли, завдяки повністю оновленій системі охолодження. Тепер замість теплових трубок у ньому використовується високотехнологічна випарна камера, а також є вдосконалений розподільник тепла, в якому використовуються мідні, графітові листи та термопаста. Це вдвічі більше і забезпечує набагато більшу потужність охолодження3. Результат? Більше швидкості, менше тепла! ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ АКУМУЛЯТОРА Завдяки оновленій батареї ємністю 4300 мАг та енергоефективним компонентам Zenfone 9 працює довше, ніж будь-коли! ВЕЛИКА УВАГА ДО ФОТОГРАФІЇ Zenfone 9 оснащений значно покращеною основною камерою Sony IMX766, яка дозволяє робити ідеальні фотографії навіть у темних місцях. Зафіксуйте кожну мить, де б ви не знаходилися! ВЕЛИКІ ПЛАВНІ ВІЗУАЛЬНІ ЕФЕКТИ Адаптивна частота оновлення 120 Гц забезпечує надплавне зображення з покращеним енергозбереженням. ВЕЛИКІ ЗВ’ЯЗКИ Найновіший WiFi 6E та надшвидкий 5G забезпечують неймовірну швидкість завантаження та вивантаження, де б ви не були підключені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 4300 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 169 г кг |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 146.5x68.1x9.1 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 5.9" |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал для корпусу | Алюміній + пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, Navic |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Основа камери | 50+12 Мп |
| Потужність заряджання | 30 Вт |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серія | Asus Zenfone 9 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 1x3.19 ГГц + 3x2.75 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 5G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 225 ₴





