AIWA LED-508UHD - UHD телевізор серії 8 з діагоналлю екрана 50 дюймів, що поєднав у собі неперевершене аудіо AIWA та високоякісне відео. Технологія підсвічування DLED забезпечує відтворення чіткого, насиченого і яскравого зображення при невисоких енерговитратах. Потужний процесор дає змогу підтримувати HDR відео та багатоканальні стандарти аудіо. Телевізор оснащений двома стереодинаміками загальною потужністю 20 Вт. Вони працюють на основі аудіокодека Dolby Digital і дарують об'ємний реалістичний звук. Технологія Smart TV дає змогу переглядати контент на таких платформах як Amazon Prime, Netflix, Youtube, Movistar, HBO, Disney+, Spotify. Зручний інтерфейс на основі операційної системи Android 11 надає легкий доступ до великої кількості додатків - легко керуйте файлами, дивіться відео та знаходьте необхідну інформацію через пошукові системи мережі Інтернет. Підключення до мережі здійснюється за допомогою бездротової технології Wi-Fi. Телевізор AIWA LED-508UHD виконаний у тонкому корпусі мінімалістичного дизайну. Він поставляється з інтуїтивно зрозумілим пультом дистанційного керування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aiwa |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | AAC, AIFF, APE, FLAC, M4a, MIDI, MP3, OGG, WAV, WMA |
| Вага без підставки | немає даних |
| Вага з підставкою | 9 кг |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| відео | AVI, MP4, MKV, TS, FLV, WMV, MOV, MPG, MPEG, VOB, ASF |
| Відстань між ніжками | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 50" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Энергопотребление | немає даних |
| Комплект поставки | підставка, шнур живлення, пульт дистанційного керування, інструкція, гарантійний талон |
| Контрастность | 4000:1 |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 1.5 ГБ |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/VGA/AV/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1120х647х82 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1120х697х235 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Digital |
| Фото | JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Цифровой тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Время отклика | 9 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 14 831 ₴











