
Смартфон Motorola Moto E14 2/64 GB Pastel Green (PB3E0001UA)
2 869 ₴
- Немає в наявності
- Код: PB3E0001UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сфокусуйся на красі Подивіться на можливості розваг по-новому, почавши використовувати moto e14. Ваш улюблений контент заграє новими фарбами завдяки над’яскравому дисплею з діагоналлю 6,56 дюйма й частотою 90 Гц у поєднанні зі звуком Dolby Atmos. Виконуйте кілька завдань одночасно без зайвих зусиль, отримуючи до 4 ГБ оперативної пам’яті за допомогою функції «Збільшення RAM». І все це – у тонкому легкому телефоні, який прослужить вам довго, тому що має скло Corning Gorilla Glass 3 й водостійку конструкцію з класом захисту IP52. Ваш компаньйон у світі розваг, moto e14, вже доступний. Стиль і довговічність Легкий та тонкий телефон створено з матеріалів найвищої якості й краще захищено завдяки склу Corning Gorilla Glass 3 та водостійкій конструкції з класом захисту IP52. Камера з функціями ШІ Завдяки інтелектуальним функціям, які покращують зображення, усі ваші знімки готові до публікації в соціальних мережах. Ефект занурення Отримуйте унікальні враження від звуку й зображення: телефон має над’яскравий екран HD+ із діагоналлю 6,56 дюйма й високою частотою оновлення 90 Гц, який доповнюється звуком Dolby Atmos. Одночасне виконання кількох завдань Користуйтеся перевагами швидкої роботи та ефективніше виконуйте усі завдання. Прискорюйте роботу телефона, отримуючи до 4 ГБ оперативної пам’яті за допомогою функції «Збільшення RAM». Підвищена продуктивність | Не зупиняйтесь | Багато простору Потужний восьмиядерний процесор забезпечує безперебійну роботу, покращуючи якість зображення у відеочатах і розширюючи можливості зйомки фото з використанням технології ШІ. Батарея з великою ємністю 5000 мА·год дає змогу користуватися телефоном 40 годин, а пристрій для швидкого заряджання потужністю 15 Вт відновлює заряд без великих витрат часу. Ніколи не замислюйтеся про пам’ять, адже телефон має вбудовану пам’ять 64 ГБ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 178.8 г кг |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 123.5х64х10.3 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | IP52 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Основа камери | 13 Мп |
| Потужність заряджання | 15 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 |
| Серія | Motorola Moto E14 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 869 ₴











