
Сковорода Magio MG-1173
540 ₴
- В наличии
- Код: MG-1173
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покриття 2-шарове антипригарне покриття Сумісність з джерелами тепла Індукційні плити, електричні плити, склокерамічні плити, газові плити Індикатор нагріву Так, QUICK FRY. У міру нагрівання сковороди змінюється колір індикатора. Як тільки сковорода досягає максимальної температури, індикатор Quick Fry стає повністю червоним, показуючи, що досягнуто рівномірної та оптимальної температури для приготування страв Виготовлення Методом штампування Матеріал ручки Бакеліт з Soft touch покриттям, що не нагрівається Покриття Стійке двошарове антипригарне покриття GEEHUA чорного кольору, PFOA free Матеріал сковорідки Штампований алюмінієвий сплав 3003
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Материал ручки | бакелит |
| Индикатор нагрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.826 кг кг |
| Використання в духовій шафі | Нет |
| Высота стенки | 4.6 см |
| Внутреннее покрытие | антипригарне |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диаметр | 26 см |
| З газовими плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| З індукційними плитами | Да |
| З'ємна ручка | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Лита ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Миття в посудомийній машині | Да |
| Наличие крышки | без кришки |
| Носик для зливу | Нет |
| Отвір для підвішування | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | GEEHUA |
| Тип | традиційна |
| Толщина дна | 3 мм |
| Толщина стенки | 2.2 мм / 2.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 540 ₴








