
Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 8/256GB Mint Green (VHU4729EU)
11 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: VHU4729EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Чудовий дисплей Xiaomi Redmi Pad Pro має чудовий дисплей з високою роздільною здатністю, який забезпечує яскраве і чітке зображення. Це робить перегляд відео, читання книг та роботу з мультимедійним контентом на планшеті захоплюючим та зручним. Потужний процесор З потужним процесором Xiaomi Redmi Pad Pro ви можете легко виконувати безліч завдань одночасно без уповільнення та перегріву. Завдяки високій продуктивності ви можете насолоджуватися швидким запуском додатків і плавним користувальницьким досвідом. Тривалий час роботи Xiaomi Redmi Pad Pro забезпечує тривалий час роботи від однієї зарядки завдяки потужному акумулятору. Це означає, що ви можете використовувати планшет протягом дня без необхідності постійної підзарядки. Багатофункціональність Xiaomi Redmi Pad Pro пропонує безліч функцій та можливостей, дозволяючи вам використовувати його як інструмент для роботи, розваг та спілкування. Завдяки широкому вибору додатків та інтеграції з екосистемою Xiaomi, планшет стане вашим незамінним компаньйоном. Стильний та компактний дизайн Стильний та компактний дизайн Xiaomi Redmi Pad Pro робить його зручним у використанні та приємним на дотик. Його елегантні лінії та міцний корпус роблять планшет привабливим аксесуаром, який ви будете із задоволенням брати із собою скрізь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 10 000 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 571 г кг |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | Adreno 710 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 12.1" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Цвет | Зеленый |
| Кількість SIM-карт | Отсутствует |
| Количество ядер | 8 |
| Навигационная система | відсутня |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 8 Мп |
| Мощность зарядки | 33 Вт |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 |
| Підтримка SD-карти | до 1.5 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Разрешение экрана | 2560 x 1600 |
| Розмір (ВхШхГ) | 280 x 181.9 x 7.5 мм |
| Серия | Xiaomi Redmi Pad Pro |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матрицы | LCD |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 11 999 ₴


