Стильний, багатофункціональний і простий в розгортанні моноблок HP ProOne 245 G10 відмінно підходить для офісного чи домашнього користування. Великий FHD екран з IPS матрицею, вузькими рамками та антибліковим покриттям відтворює високоякісне насичене зображення під широким кутом огляду. Висувна 5-ти МП веб-камера з можливістю нахилу, потужний вбудований динамік та всенаправлені мікрофони значно спрощують дистанційну співпрацю з колегами та роблять моноблок HP ProOne 245 G10 зручним для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Продумане розташування роз’ємів дозволить під’єднати усе необхідне обладнання та організувати кабелі, уникаючи безладу на робочому столі. Здійснюйте швидкий обмін даними з використанням технології Bluetooth. Підключення до мережі здійснюється за допомогою інтерфейсу RJ-45 або Wi-Fi 6.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | 7520U |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.8 - 4.3 ГГц |
| Вес | 5.37 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.6 x 419 x 183.7 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | є |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | AMD Radeon 610M |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR5 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 24 744 ₴






