
Моноблок Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 (12SC000GUI) Luna Grey
27 235 ₴
- Нет в наличии
- Код: 12SC000GUI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості LENOVO ThinkCentre AIO neo 50a 24 G5: Високопродуктивний моноблок з процесорами Intel Core 13-го покоління. Великий об’єм сучасної пам’яті та сховища даних для швидкого виконання будь-якого завдання. Вражаючий 23.8-дюймовий дисплей та динаміки Harman. Розумні інструменти для співпраці на базі ШІ та функції, які покращують досвід користувача. Вбудовані засоби безпеки та розумні засоби захисту від хакерів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | 1315U |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.2 - 4.5 ГГц |
| Вес | 6 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х431х192 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR5 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 27 235 ₴









