
Акумуляторна батарея Prologix 12V 45AH (PL12-45GEL) GEL
4 541 ₴
- Нет в наличии
- Код: PL12-45GEL
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Prologix - провідний український виробник комп’ютерної техніки, що спеціалізується на створенні інноваційних рішень, здатних задовольнити потреби широкої аудиторії користувачів. Випускаємо надійну та доступну продукцію, яка відповідає найкращим стандартам якості. Незалежно від того, чи ви є індивідуальним користувачем, бізнесом чи корпорацією, Prologix має рішення, що відповідає вашим потребам. Компанія працює з партнерами та клієнтами по всьому світу, надаючи їм найкращі продукти, послуги та технологічні рішення, які допомагають їм досягати своїх цілей та успіху. Prologix - це не просто бренд, це стиль життя, який відображає віру в потужність технологій та їхній вплив на наше життя.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 45 А·г |
| Вес | 14.5 кг кг |
| Высота | 217 мм мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина | 229 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 11.25 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клем | T12 |
| Ширина | 138 мм мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 4 541 ₴


