
Джерело безперебійного живлення Powercom BNT-2000AP, Lin.int., AVR, 5 x IEC, USB, RJ-45, металл (00210120)
12 032 ₴
- Нет в наличии
- Код: BNT-2000AP
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компактні Line-interactive ДБЖ серії BLACK KNIGHT призначені для захисту персональних комп’ютерів і невеликих робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Комлектація: * ДБЖ * Вхідний шнур живлення * Вихідний шнур живлення * З’єднувальний телефонний кабель * Комунікаційний кабель USB * Інструкція з експлуатації * Гарантійний талон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 2х9 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 14.5 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В ± 5% |
| Входное напряжение | 220 В ± 25% |
| Габарити (ШхВхГ) | 130х192х382 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість IEC-розеток | 5 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 2 |
| Количество выходных розеток | 5 |
| Наявність USB-порту | є |
| Потужність активна | 1200 Вт |
| Потужність повна | 1501 - 2000 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Время переключения | 2-4 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 12 032 ₴



