
Моноблок HP All-in-One 27-cr0043ua (A45DYEA) Jet Black
23 875 ₴
- Нет в наличии
- Код: A45DYEA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Турбота про планету 27-дюймовий моноблок HP "все в одному" дозволяє робити більше, використовуючи менше. Він відповідально виготовлений із використанням переробленого пластику, а також має золотий сертифікат EPEAT та сертифікат ENERGY STAR. Завдяки потужному процесору, оновленій пам’яті та розширеним можливостям багатозадачності ви не знайдете жодних компромісів для підвищення продуктивності. Розроблено для зменшення впливу на довкілля Перший у світі моноблок із переробленої кавової гущі, що містить пластик, перероблений після споживання та виловлений із океану. Створено, щоб ви завжди були на зв’язку зі своєю командою Створений для справжньої співпраці, з камерою, що нахиляється, подвійними мікрофонами і вдосконаленим шумозаглушенням. Готовий до щоденної роботи Надійний процесор AMD, великий обсяг оперативної пам’яті та швидкий накопичувач – все це допоможе вам розпочати новий день. Процесор AMD Ryzen Відчуйте абсолютно новий рівень швидкості та потужності моноблоку на базі процесора AMD Ryzen. Виконуйте свою роботу з блискавичною швидкістю. Відкрийте для себе справжню свободу та гнучкість. Графіка AMD Radeon Чи це ігри або фільми, відчуйте високу продуктивність для будь-яких розваг. IPS-дисплей з роздільною здатністю FHD Насолоджуйтесь кришталево чистим зображенням під будь-яким кутом. Завдяки широким кутам огляду 178° та роздільній здатності 1920x1080 ви завжди матимете чудовий досвід від перегляду улюбленого контенту. Панель антивідблиску Насолоджуйтесь сонцем і улюбленим контентом з цією антивідблискною панеллю. Завдяки антивідблиску та низькому рівню глянцю ви не відчуватимете дискомфорт, працюючи під променями сонця. Без мерехтіння Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного увімкнення підсвічування, ви можете усунути мерехтіння екрана для більш комфортного перегляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | 7320U |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.4 - 4.1 ГГц |
| Вес | 6.7 кг кг |
| Веб-камера | 0.92 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.5x516x186.3 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | AMD Radeon 610M |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | DOS |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR5 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 23 875 ₴





