
Кронштейн X-Digital LCD113 Black (VESA200х200)
658 ₴
- Нет в наличии
- Код: LCD113
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Металевий кронштейн для кріплення на стіні LCD телевізорів, моніторів з діагоналлю 15-37", максимальне навантаження 35 кг. Кут нахилу: -15 +15 градусів. Алюмінієві деталі зі стильною гладкою поверхнею забезпечують незвичайну жорсткість. Кріплення має похилу систему . Сумісний зі стандартами VESA 75, 100, 200 x 100 і 200 х 200.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-Digital |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклон |
| Расстояние от стены | 55 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +15/-15° |
| Угол поворота | - |
| Количество степеней свободы | 1 |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 15" - 37" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Тип крепежа | Настенные |
Информация для заказа
- Цена: 658 ₴




