
Мультипіч Neor Airy Pro 14L17 CH (23201163)
8 279 ₴
- Нет в наличии
- Код: 23201163
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ОСОБЛИВОСТІ Корпус виготовлений з нержавіючої сталі Сенсорний тип керування Об'єм 14 л Смаження, печиво, приготування, підігрів на грилі та у фритюрі У комплекті є вертиль, який може обертатись на 360 градусів. ЯК ПРАЦЮЄ Основний принцип роботи мультипечі полягає в конвекції (гаряче повітря), що забезпечує рівномірне та швидке приготування їжі. Мультипіч має вентилятор, що циркулює гаряче повітря всередині камери, забезпечуючи рівномірне нагрівання продуктів з усіх боків. Модель також використовує гриль для надання страв хрусткої скоринки. Мікрохвилі швидко нагрівають продукти зсередини, зменшуючи час приготування. Функція пароварки дозволяє готувати їжу на пару, зберігаючи її корисні властивості. ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ Корпус із нержавіючої сталі темно-сірого кольору у поєднанні з прозорим склом робить зовнішній вигляд мультипечі NEOR AIRY PRO 14L17 CH привабливим та елегантним. Її розміри, 435 x 385 x 430 мм, дозволяють легко інтегруватися в будь-який кухонний простір. Змінна температура в межах 50-220 С дозволить готувати широке коло страв, не турбуючись про пригорання та сирий вміст. Мультипіч оснащена різними програмами та налаштуваннями, що дозволяють автоматично вибирати оптимальний режим приготування для різних страв, таких як випікання, запікання, смаження, гасіння та розігрів. Також можна налаштувати параметри вручну для досягнення бажаного результату. Мультипіч має зручний інтерфейс і сенсорний дисплей, що робить його використання інтуїтивно зрозумілим навіть для початківців. Мультипіч є ідеальним рішенням для тих, хто цінує свій час та хоче насолоджуватися смачними та здоровими стравами без зусиль.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Neor |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 9 кг кг |
| Габарити | 43.5 x 38.5 x 43 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | немає |
| Крышка | відкидна |
| Количество программ | 5 шт |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Нагревательный элемент | немає даних |
| Нековзні ніжки | немає даних |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 14 л |
| Смотровое окно | є |
| Мощность | 1700 |
| Программы | варіння, випічка, смаження у фритюрі |
| Рабочая температура | 50 - 220 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 279 ₴









