З хлібопіччю Panasonic В2510 у вас з’явиться незамінний помічник на кухні, розроблений з урахуванням більш ніж 34-річного досвіду і передових технологій. Два температурні датчики разом із великим набором точно налаштованих функцій дають змогу отримати бажаний хліб найкращої якості. Точний контроль температури - бездоганний результат. Найкраща якість хліба досягається завдяки правильній температурі. Саме тому в хлібопічці В2510 використовуються два вбудовані датчики для визначення внутрішньої та зовнішньої температури, що дає змогу оптимізувати програми на кожному етапі. Незалежно від кліматичних умов ви завжди будете отримувати чудовий результат. Технологія замісу тіста як у професійній пекарні. З хлібопіччю В2510 ви насолоджуватиметеся свіжим і хрустким хлібом, як із пекарні, щодня. Секрет полягає в інноваційній технології Panasonic, яка відтворює техніку замішування тіста, використовувану в професійних пекарнях. Унікальна лопатка для замішування взаємодіє з ребрами у формі для випічки, розташованими особливим чином, що забезпечує приготування смачного хліба з ідеальною текстурою. 4 програми для приготування без глютену. Хлібопіч В2510 ідеально підходить для людей, які страждають на целіакію або бажають скоротити кількість глютену в раціоні. Програми для приготування хліба без глютену, кексів, тіста для піци та пасти дають змогу виключити вживання алергенів і насолоджуватися смаком улюблених страв. Ще більш різноманітна випічка. Урізноманітніть ваше меню бездріжджовим хлібом - поєднуйте різні види борошна, використовуйте кефір, йогурт або закваску. Текстура такого хліба може бути щільнішою та розсипчастішою, але смак не залишить байдужим нікого з членів вашої родини. Хлібопічка все зробить за вас. Із 21 автоматичної програми на вибір ви можете випікати практично будь-який вид хліба - дріжджовий, малодріжджовий, бездріжджовий, без глютену, хліб на заквасці. Замішувати різне тісто - для булочок, піци, пельменів, вареників тощо. Готувати кекси, варення, джем, фрукти в сиропі. Єдине обмеження - це ваша уява. Правильний хліб у потрібний час. Прокидайтеся щоранку від аромату свіжоспеченого хліба. Просто засипте інгредієнти ввечері, а потім встановіть таймер на ранок - до 13 години. Середній, великий або дуже великий вагою до 1.1 кг, з вибором кольору скоринки... свіжий хліб ніколи не був кращим. Досвід і досконалість з 1987 року. Отримуйте задоволення від кожної спеченої буханки. Понад 34 роки компанія Panasonic вдосконалюється в хлібопеченні, постійно покращуючи кухонну техніку. Рецепти для гурманів. При використанні хлібопічки або іншої побутової техніки Panasonic скористайтеся спеціально розробленими рецептами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Форма выпечки | буханка |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші програми | кекс, пельмені, компот |
| Бездріжджове тісто | є |
| Бородинский хлеб | немає |
| Вес | 7.6 кг кг |
| Ваги | немає |
| Варенье | є |
| Вибір кольору скоринки | є |
| Вибір розміру випічки | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дві форми випікання | Нет |
| Диспенсер | немає |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Дріжджове тісто | є |
| Дієтичний хліб | є |
| Ржаной хлеб | є |
| Йогурт | немає |
| Кількість програм випікання | 21 |
| Максимальный вес выпечки | 1100 г |
| Смотровое окно | немає |
| Программирование | немає |
| Пшеничный хлеб | є |
| Підтримка температури | є |
| Піцца | є |
| Розміри | 371 х 409 х 251 мм |
| Різновид керування | кнопкове |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Таймер/Відтермінування старту | є |
| Французкий хлеб | є |
| Хлеб без клейковины | є |
| Швидка випічка | є |
Информация для заказа
- Цена: 5 367 ₴












