
Мікрохвильова піч Panasonic NN-ST254MZPE
3 603 ₴
- Нет в наличии
- Код: NN-ST254MZPE
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
При виборі практичної мікрохвильової печі слід звернути увагу на Panasonic NN-ST254MZPE. Вона проста в експлуатації і зручна в роботі, при цьому виконана в стильному сучасному дизайні, який добре доповнить інтер"єр будь-якої кухні. Panasonic NN-ST254MZPE пропонує камеру, об"ємом в 20 л, з поворотним столиком діаметром 255 мм. Максимальна потужність цієї моделі досягає 800 Вт, а управління її можливостями відбувається за допомогою сенсорної панелі в комбінації з невеликим дисплеєм. Крім 9 різних програм, розрахованих як на приготування, так і на розморожування продуктів, у ній також встановлено електронний таймер, а щоб маленькі діти не змогли самостійно включити або змінити налаштування, виробник подбав про наявність у Panasonic NN-ST254MZPE спеціального захисту від дітей. Габарити (ШхВгГ): 440 x 258 x 340 мм Вага: 11.5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 258 х 443 х 340 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 20 л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | С помощью кнопки |
| Тип грилю | без грилю |
Информация для заказа
- Цена: 3 603 ₴



