
Джерело безперебійного живлення Powercom KIN-2200AP RM, 1760 Вт, 8хIEC, AVR, LCD (10700134)
20 257 ₴
- Нет в наличии
- Код: KIN-2200AP LCD
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ДБЖ у стійку KIN-2200AP забезпечує інтелектуальний захист та подачу кондиціонованої змінної напруги до навантаження - захищаючи її від пропадання напруги мережі, короткочасного підвищення та зниження напруги, будь-яких сплесків та перешкод. Лінійно-інтерактивний ДБЖ KIN-2200AP RM займає у стійці висоту 3U. Дозволяє підключити до 8 пристроїв одночасно через роз’єми IEC. Вбудований стабілізатор напруги забезпечує роботу при широкому діапазоні напруги без переходу живлення від акумулятора. Комунікаційний порт RS-232 дозволяє автоматично завершити роботу операційної системи при розряді акумуляторів, за винятком втрати даних при довготривалому зникненні напруги у вхідній електромережі. ДБЖ KIN-2200AP RM — стабільне та надійне джерело живлення для Вашого обладнання від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень та повного зникнення напруги в електромережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 4х7 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 27.2 кг кг |
| Выходное напряжение | 220-240 В ± 5% |
| Входное напряжение | 165-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 490х380х130 мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість IEC-розеток | 8 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 4 |
| Количество выходных розеток | 8 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 1760 Вт |
| Потужність повна | более 2001 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Время переключения | 2-4 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 20 257 ₴





