Дизайн Airslim Витончений елегантний дизайн Чудово тонкий дизайн телевізора гармонійно доповнює інтер’єр. Процесор Crystal 4K Відчуйте кожен відтінок кольору у потужній якості 4K контенту Відчуйте кожен колір, яким він замислювався. Потужне 4K масштабування гарантує дозвіл 4K для улюбленого контенту. Smart Hub Відкрийте для себе улюблений контент, зібраний в одному місці Оптимізуйте підбір та пошук контенту, щоб витрачати менше часу на пошук та більше часу на перегляд фільмів, ігор та шоу, які вам подобаються. SmartThings Ваш найкращий помічник вдома Розслабтеся та дозвольте SmartThings легко підключатися, контролювати всі ваші розумні пристрої та керувати ними, щоб інтуїтивно керувати вашим будинком через вбудований хаб. Поліпшена контрастність Поліпшене почуття глибини та кольору Contrast Enhancer динамічно регулює контрастність, створюючи покращене почуття глибини та кольору. HDR (розширений динамічний діапазон) Побачте деталі у кожній сцені Розширений динамічний діапазон показує величезний спектр кольорів та рівнів освітлення, тому ви можете насолоджуватися всіма візуальними деталями в кожній сцені. Поліпшена плавність рухів із Motion Xcelerator Плавний рух для чіткої картинки Відчуйте чітке зображення та продуктивність. Motion Xcelerator автоматично оцінює та компенсує кадри джерела контенту. Технологія об’ємного звуку Lite (OTS Lite) Віртуальний звук, що відстежує дію Об’ємний 3D-звук із віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення у подію. Технологія Q-Symphony Гармонійне поєднання телевізора та саундбару Q-Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора та саундбару працювати одночасно без придушення динаміків телевізора для більш гармонійного звучання. Адаптивний звук Звук точно налаштований на ваш контент Адаптивний звук має аудіальний сценічний інтелект, який оптимізує звук на основі аналізу сцени в реальному часі за типом контенту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Tizen |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 400 х 300 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | 20.9 кг |
| Вага з підставкою | 21.7 кг |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Внутренняя память | немає даних |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 65" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 112 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | Mega Contrast |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | TM2360G |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Процесор зображення | Crystal Processor 4K |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1451.7x832.3x25.7 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1451.7x897.5x290.2 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | LED |
| Технології звуку | немає даних |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 33 978 ₴












