Швидке розморожування та експрес-приготування, а потім повільне задоволення від кожного шматочка: мікрохвильові печі Tesla стануть важливою частиною вашого щоденного розпорядку. Решітка для гриля в комплекті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesla |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Внутреннее покрытие | немає даних |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 259 х 440 х 356 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Максимальная мощность гриля | 1000 Вт |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 20 л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Решетка для гриля | є |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | с грилем |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип грилю | немає даних |
| Тип управления | кнопкове |
Информация для заказа
- Цена: 2 899 ₴





