
Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Crystal Green
3 049 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Magic Ring Новий дизайн сповіщень, додає преміальності смартфону та новий досвід використання. 90Hz Punch-hole дисплей На яскравому 6,6” IPS -дисплеї з роздільною здатністю HD + 90Hz зображення виглядає барвисто і реалістично. До 8ГБ + 128ГБ За допомоги АІ технології MemFusion споживач може додати об’єм оперативної пам’яті запозичивши від основного накопичувача. 13Mп Dual AI Камера та круговий спалах. Висока ємність акумулятора 5000 мАг Infinix SMART 8 з акумулятором 5000 мАг, який працює на нашій ексклюзивній системі автоматичного управління живленням, що забезпечує більшу витривалість. Порт Type-C дозволить заряджати смартфон будь-де, та будь-коли. 200% поліпшення звуку з DTS Незалежно від того, чи це музика чи відео, коли вам потрібна висока гучність, ми забезпечуємо захоплюючий звук, з максимальною гучністю до 200%. Бічне розблокування за відбитком пальця Швидке та зручне розблокування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Зелёный |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 184 г кг |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.6х75.6х8.5 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 2Гб |
| Основна камера | 13 Мп+AI Сam |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 |
| Серия | Infinix Smart 8 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 2x1.6 ГГц + 6x1.6 ГГц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 3 049 ₴








